3D Слика – L-0007

900 ден

Материјал: Дрво
Боја: Акрилна, водоотпорна
Техника: 3D
Димензии: 36 x 32 cm
Тежина: ~700 грама

На залиха

SKU: L-0007 Категорија:

Дополнителни информации

Тежина 0,7 kg
Димензии 32 × 36 × 5 cm