3D Слика – M-0004

600 ден

Материјал: Дрво
Боја: Акрилна, водоотпорна
Техника: 3D
Димензии: 36 x 20 cm
Тежина: ~450 грама

На залиха

SKU: М-0004 Категорија:

Дополнителни информации

Тежина 0,45 kg
Димензии 20 × 36 × 5 cm