3D Слика – S-0010

350 ден

Материјал: Дрво
Боја: Акрилна, водоотпорна
Техника: 3D
Димензии: 21×20 cm
Тежина: ~450 грама

На залиха

SKU: S-0010 Категорија:

Дополнителни информации

Тежина 0,45 kg
Димензии 20 × 21 × 5 cm